نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

تبدیل اکانت شخصی به پروفایل کسب و کار در اینستاگرام ( Instagram ) به شما امکان می دهد به تعدادی از ویژگی هایی که  برای صاحبان کسب و کار مفید می باشند دسترسی پیدا کنید. دراین مقاله، شما می توانید آنچه را که بازاریابان شبکه های مجازی باید درباره نمایه های کسب و کار جدید Instagram بدانند ، را یاد بگیرید ، از اطلاعات آماری استفاده کنید و در صورت تمایل به حذف اکانت اینستاگرام تجاری بتوانید آنرا به شخصی تغییر دهید . 

 نحوه تغییر اکانت شخصی به تجاری در اینستاگرام 
در ابتدا مطمئن شوید نسخه اینستاگرام شما به آخرین نسخه بروزرسانی شده باشد نمایه باید در حالت عمومی باشید و در حالت خصوصی امکان تبدیل به نمایه کسب و کار وجود ندارد . سپس برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی عکس نمایه خود در پایین سمت راست ( در نسخه های فارسی در پایین سمت چپ ) ضربه بزنید .

نکته مهم : در حالت بیزنس اینستاگرام ، دیگر حالت خصوصی وجود ندارد و کلیه پست های شخصی شما برای دیگران قابل مشاهده است ، اکانت شخصی خود را هیچگاه به کسب و کار تغییر ندهید .

تنظیمات خود را با ضربه زدن بر روی آیکون چرخان باز کنید. در این قسمت گزینه حساب را انتخاب کنید

در این قسمت گزینه رفتن به حساب کسب و کار را انتخاب کنید.

 موارد ذکر شده در کلیه نسخه های اینستاگرام وجود دارد .
قدم دوم : پروفیل کسب و کار Instagram خود را تنظیم کنید
در این قسمت اطلاعاتی در زمینه اکانت کسب و کار را اینستاگرام به شما توضیح می دهد با زدن دکمه ادامه این مرحله را عبور کنید .

در صفحه باز شده شما می توانید دسته کسب و کار خود را انتخاب کنید و یا از لیست پیشنهادی یک کسب و کار را انتخاب کنید . ممکن است نتوانید نامی مشابه کسب و کار خود پیدا کنید ، در این حالت نزدیکترین مورد به کسب و کار خود را انتخاب کنید . با تایپ قسمتی از نام کسب و کار خود در این قسمت و زدن دکمه جستجو اینستاگرام فعالیت های مربوطه  را نمایش می دهد , شما می توانید از لیست دسته کسب و کار خود را انتخاب کنید .

بعد از انتخاب کسب و کار وارد مرحله بعد خواهید شد ، در این مرحله اطلاعات هویتی شما نمایش داده می شود ، در صورت اشتباه بودن می توانید این گزینه ها را تغییر دهید .

برای تغییر ، بر روی گزینه تغییر گزینه های تماس در پایین صفحه کلیک کنید .

پس از اصلاح و یا افزودن بر روی دکمه بعدی در پایین صفحه کلیک کنید 

در بخش بعد در صورت داشتن صفحه در فیسبوک میتوانید با انتخاب گزینه انتخاب صفحه به فیسبوک خود متصل شوید . با توجه به فیلتر بودن فیسبوک در ایران این گزینه در صورت عدم استفاده از V-P-N غیر فعال خواهد بود . در صورت نداشتن فیسبوک در پایین صفحه بر روی گزینه به فیس بوک متصل نشوید کلیک کنید .

نکته مهم : در صورتیکه اکانت کسب و کار خود را با اتصال به فیسبوک میسازید ، در صورتی که در آینده تمایل به برگشت به اکانت شخصی داشته باشید باید حتما دوباره به اکانت فیسبوک خود متصل شوید تا تغییر حالت اکانت انجام شود . اطلاعات فسیبوک خود را به خاطر بسپارید . پیشنهاد ما به شما در این بخش  عدم اسفاده از اکانت فیسبوک است .

 اکنون نمایه کسب و کار شما ایجاد شده است و با انتخاب گزینه رفتن به نمایه به صفحه اصلی بازمی گردید .

منبع : سایت پیشگامان


0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *