از این که دنبال‌کنندگانتان در اینستاگرام بسیار کم‌اند احساس بدی دارید؟

اگر می‌خواهید در اینستاگرام محبوب شوید باید دنبال راه‌هایی باشید تا عکس‌هایتان به چشم بیایند. من وقتی که برای اولین بار در اینستاگرام عضو شدم حتی رسیدن به ۳۰ دنبال‌ کننده نیز برایم روند سختی بود. بهترین عکس‌هایم لایک‌های بسیار کمی می‌گرفتند و نمی‌توانستم هیچ بازخوردی از عکس‌هایی که می‌گیرم، داشته باشم. همان زمان بود که تصمیم گرفتم که باید در اینستاگرام محبوب شوم و حالا حدود ۱۰۰ هزار دنبال‌کننده دارم. در این مقاله به شما خواهم گفت که با سه کار آسان چطور محبوبیت خود را در اینستاگرام افزایش دهید.

قدم اول: حساب کاربری خیره کنند‌ه‌ای داشته باشید

اولین قدم این است که کاری کنید تا پروفایل اینستاگرامتان بسیار عالی به نظر برسد. هیچ کس یک حساب کاربری خالی یا حساب کاربری با عکس‌های بی‌کیفیت را دنبال نمی‌کند. اگر هدف‌تان این است که توانایی‌های عکاسی‌تان را به نمایش بگذارید ضروری است که فقط بهترین عکس‌هایی که گرفته‌اید را در حساب کاربری‌تان به اشتراک بگذارید. حتی می‌توان گفت که بهتر است هیچ عکسی پست نکنید تا اینکه بخواهید عکسی بی‌کیفیت ارسال کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که ۱۵ الی ۲۰ تا از بهترین عکس‌هایتان را به اشتراک بگذارید. اگر این تعداد عکس خوب ندارید روی گرفتن عکس‌های خوب بیشتر کار کنید و مطمئن شوید که فقط عکس‌هایی را می‌گذارید که چشم‌ها را به خود جلب می‌کند.

قدم دوم: کاری کنید که عکس‌هایتان به چشم بیایند

بعد از اینکه چند عکس خوب در حساب کاربریتان به اشتراک گذاشتید و تنظیمات پروفایلتان را به درستی انجام دادید نوبت این است که توجه بقیه را جلب کنید. هدف شما پیدا کردن دنبال‌کنندگان بیشتر و کامنت و لایک گرفتن در عکس‌های اینستاگرامتان است. از چندین راه می‌توانید کاری کنید که عکس‌هایتان به چشم بیایند و دنبال‌کنندگان جدید پیدا کنید اگر می‌خواهید که عکس‌هایتان در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرد باید از هشتگ‌ها استفاده کنید. اضافه کردن هشتگ به عکس‌هایتان به این معنا است که عکس شما در فید آن هشتگ به  نمایش گذاشته خواهد شد.

قدم سوم: با دنبال‌کنندگانتان تعامل داشته باشید

در حالی که بیشتر اشخاص به تعداد دنبال‌کنندگانشان اهمیت می‌دهند اما اگر می‌خواهید تجربه‌ای خوب از اینستاگرام داشته باشید خوشحال نگاه داشتن دنبال‌کنندگان و در تعامل بودن با آن‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اول از همه اینکه باید به طور منظم پست بگذارید تا دنبال‌کنندگانتان شما را فراموش نکنند. اما از طرف دیگر باید حواستان باشد که بیش از اندازه پست نگذارید. هیچ چیز بدتر از این نیست که چند عکس را پشت سر هم به اشتراک بگذارید و آن عکس‌ها در فید دنبال‌کنندگانتان به صورت پشت هم ظاهر شوند. اگر کسی عکس شما را دوست نداشته باشد احتمالش کم است که به خاطر یک عکس، دیگر شما را دنبال نکند اما اگر چند عکس پشت سر هم بگذارید احتمال این که یکی از دنبال کنندگان خود را از دست بدهید بالا می‌برید. به همین دلیل پیشنهاد نمی‌کنم که بیشتر از یک بار در هر شش ساعت پست جدید بگذارید. همیشه به یاد داشته باشید که کیفیت مهم‌تر از کمیت است و بهتر است که فقط بهترین عکس‌هایتان را به اشتراک بگذارید حتی اگر به آن معنی باشد که فاصله‌ی بین اشتراک‌گذاری‌هایتان زیاد شود. تعامل با دنبال کنندگانتان می‌تواند آن‌ها را خوشحال و متعهد به شما کند. و هیچ چیز بهتر از این نیست که بتوانید با دنبال کنندگانتان رابطه‌ای پایدار و طولانی مدت برقرار کنید.

منبع سایت : دیجی رو


0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *