هزینه‌های اضافی برای خرید فالوورهای فیک و تقلبی نه تنها برای شما مفید نیست بلکه بر اساس الگوی جدید اینستاگرام به ضرر شما تمام می‌شود.

برای ارسال پست منظم و مدیریت صفحه اینستاگرام دیگر نیازی نیست خود را آزار دهید!!!

 اگر به دنبال افزایش فالوور واقعی اینستاگرام هستید!؟ اگر به دنبال فالوور ایرانی و حضور مشتری فعال در صفحه اینستاگرام خود هستید!؟ اگر به دنبال افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام اکانت خود هستید، به جای درستی آمده اید!!!

www.instabot.telresam.ir

ربات اینستاگرام چیست؟

اینستابات یک سامانه فروش فالوور نیست، ربات اینستاگرام اینستابات یک سیستم هوشمند برای افزایش فالوور، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست. ربات می‌تواند با تنظیم شدن بر روی اهداف شما که این اهداف می‌توانند صفحه های رقیب و پرطرفدار اینستاگرام، تگ‌ها و یا موقعیت‌های جغرافیایی از یک کشور، استان، شهر گرفته تا یک محله خاص تنظیم شود و از این اهداف برای شما فالوور واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی جمع آوری کند. روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن ربات، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده (فالوور واقعی و فعال) به سمت صفحه‌ی شما سرازیر می‌شود

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

تمام فالوورهایی که ربات برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند زیرا آنها بر اساس تمایل شخصی صفحه شما را فالو و پست‌های شما لایک می‌کنند. در نتیجه به محض ارسال پست جدید و مشاهده آن توسط فالور لایک و کامنت می‌شود.

ارسال پیام دایرکت اتوماتیک

(توصیه می‌شود از ارسال دایرکت خودداری شود، مشاهده شده بسیاری از کاربران ناخوانده شما را ریپورت می‌کنند)

 

ارسال پست زمان بندی شده بر روی اکانت اینستاگرام از روی کامپیوتر

با سایت ما می‌توانید برای ساعت و دقایق خاصی برنامه ریزی کنید تا ربات برای شما بر روی پیج‌تان پست ارسال کند، شما حتی می‌توانید عکس های صفحات دیگر را نیز repost کنید. دیگر وقتی می‌خواهید مسافرت بروید نگران نخواهید بود که فالوورهایتان شما را فراموش خواهند کرد و همچنان صفحه‌ی شما در نبودتان فعال خواهد بود!


0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *